Word ook donateur!

De Stichting Vakantie Activiteiten Noordoostpolder betekent veel voor de kinderen in de Noordoostpolder. We proberen de deelname aan de activiteiten daarom ook zo laagdrempelig te houden, zodat ook kinderen van ouders met een krap budget mee kunnen doen. Vaak zijn de activiteiten gratis, of er wordt een minimale bijdrage gevraagd. Kinderen die om welke reden dan ook niet op vakantie kunnen, krijgen zo een leuke vakantiebesteding aangeboden.

Om dit financieel te organiseren krijgen we subsidie van de gemeente en worden we door vele vrijwilligers geholpen. Dit is echter niet genoeg. We zijn op zoek naar donateurs zodat we de activiteiten voor de kinderen éxtra leuk kunnen maken. Dit hoeft u als bedrijf niet altijd veel geld te kosten. Ook met materiaal, zoals bijvoorbeeld hout, dat kan worden ingezet bij de diverse activiteiten zijn wij bijvoorbeeld al heel blij. Bij een donatie van tenminste € 100,- per jaar (in geld of natura) plaatsen wij uw bedrijfsnaam en/of logo als tegenprestatie op onze website. Hiermee toont u als bedrijf uw maatschappelijke betrokkenheid. Bovendien zorgt het ook nog voor extra naamsbekendheid.

Donaties zijn welkom op onze rekening(IBAN): NL49 RABO 0114 2363 64 onder vermelding van donatie.
Heeft u nog vragen? Neem dan contact op met het bestuur door een email te sturen naar: bestuur@sva-nop.nl